Zažite EASY jar a zrekonštruujte si byt s nami

Zverte nám do rúk rekonštrukciu aj vášho bytu. Zaručujeme profesionálne služby a prijateľnú cenu. Navyše:
vybavíme oznámenia a povolenia za vás
dostanete návrh kuchyne od dizajnéra ZADARMO
získate 10% zľavu na produkty v EASY interiérovom štúdiu
poskytneme vám náhradné ubytovanie počas rekonštrukcie
Chcem EASY rekonštrukciu!

Čo poviete na premenu bytového jadra pred a po?

Vyskúšajte posunúť zelené šípky na obrázku a uvidíte, aká rýchla jednoduchá môže byť premena aj vášho starého jadra.
Pred
Po
Zo starého "omakartového" 2-izbového bytu sme spravili moderný byt v jemných odtieňoch. Na fotke síce vidíte len chodbu, ale pravda je taká, že sme prerobili kompletne celé jadro. A trvalo to len pár dní... také EASY!

Fotogaléria - EASY rekonštrukcie

Rekonštruujte jednoducho a výhodne

Okrem profesionálnej realizácie pre vás zabezpečíme aj doplnkové služby a výhody. Stačí si vybrať EASY a máte vybavené všetko pod jednou strechou.
Oznámenia a povolenia vybavíme za klientov.
Návrh kuchyne od dizajnéra ZADARMO.
Náhradné ubytovanie počas rekonštrukcie.
10 % zľava na produkty v EASY interiérovom štúdiu.

Pridajte sa aj vy k našim spokojným klientom

 • Vaša spoločnosť EASY bývanie nám robila rozsiahlu rekonštrukciu kúpeľne. Vybrali sme si Vás preto, lebo ponúkate kompletné služby, tj. od vizualizácie po dodávku materiálu a kompletné práce. S Vašimi službami sme boli veľmi spokojní, keď sa aj objavili nejaké komplikácie, hneď sa to riešilo, všetko bolo konzultované. Termín dodávky služby bol dodržaný. Keďže sme mali požiadavky na služby aj nad rámec zmluvy, boli sme veľmi radi, že ste nám vyšli v ústrety a tieto ste nám zabezpečili.
  Manželia H.
 • Som nadšený zrekonštruovaným - novým bytom. Môžem vrele odporučiť pracovníkov pod vedením pána Kováča, ktorí vyriešili mnohé problémy počas kompletnej rekonštrukcie nášho bytu. Ako bonus spoločnosť EASY bývanie nám počas prác poskytla ubytovanie, uskladnenie vecí. Každému, kto ide rekonštruovať byt, môžem len odporučiť služby tejto spoločnosti. Rekonštrukcia bez starosti.
  Tibor Š.
 • Bola som na osobnej prehliadke garsónky na Bazovej ulici a bola som prekvapená ako dobre a kvalitne je zrekonštruovaná. Veľmi sa mi páčilo spracovanie a navrhnuté materiály. Kuchyňa je veľmi praktická a oslovila ma aj bezpečná el. varná doska s rúrou. Spracovanie hygienických priestorov bolo velmi pekné a potešilo praktické umývadlo na toalete. Celkovo som bola spokojna!
  Anna B.
 • Firma EASY bývanie nám prerábala bytové jadro, kuchyňu a chodbu. S prácou sme boli spokojní, dodržali dohodnutý termín, spolupráca bola veľmi dobrá, všetko urobili podľa našich predstáv, dokonca nám poradili lepšie riešenie, ak sa vyskytol problém, alebo sme nemali presnú predstavu. Aj napriek tomu, že ich subdodávatelia občas nestíhali, všetko dopadlo k našej spokojnosti. V prerobenom byte sa nám býva skvele, vždy si pochvaľujem, ako dobre sme si vybrali firmu na prerábanie. Všetkým, ktorí sa rozhodujú pre prerábku odporúčam firmu EASY bývanie.
  Anna M.
 • Firmu som si objednala na čiastočnú prerábku bytu prvýkrát v roku 2018. Práce boli vykonané v termíne a kvalitne, všetci páni majstri si zaslúžia veľkú pochvalu. Druhýkrát u mňa boli tohto roku, tiež veľká spokojnosť. Ešte mám na prerábku 2 izby, takže budú u mňa aj budúce 2 roky. Radosť prerábať, pri skvelej firme.
  Petra Š.
Pokiaľ sa chcete dozvedieť ďalšie informácie o našich stavebných a rekonštrukčných službách, odporúčame vám navštíviť aj stránku:
Rekonštrukcie a stavby

Objednávkový formulár pre EASY rekonštrukciu

Našli ste, čo ste hľadali? Sme radi. Napíšte nám, kedy a kde sa môžeme do rekonštrukcie pustiť a naši odborníci sa postarajú o všetko potrebné!
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram