3-izbový byt na Hlinách

Predaj 3- izbového bytu s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Žiliny na Bajzovej ulici. Byt má rozlohu 66 m², je orientovaný na Severovýchod a nachádza sa na 8. poschodí. Dispozične byt pozostáva: zo vstupnej chodby, kde sú osadené bezpečnostné dvere Sherlock, kúpeľne s vaňou, samostatného WC, obývacej izby s kuchynským kútom, detskej izby a spálne. V detskej izbe a v chodbe sú vstavané skrine. […]

Predaj 3- izbového bytu s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Žiliny na Bajzovej ulici. Byt má rozlohu 66 m², je orientovaný na Severovýchod a nachádza sa na 8. poschodí. Dispozične byt pozostáva: zo vstupnej chodby, kde sú osadené bezpečnostné dvere Sherlock, kúpeľne s vaňou, samostatného WC, obývacej izby s kuchynským kútom, detskej izby a spálne. V detskej izbe a v chodbe sú vstavané skrine. K bytu prislúcha priestranná loggia, špajza na chodbe pri vstupe do bytu a pivnica.
V spálni sú hliníkové vonkajšie rolety. Z bytu je nádherný výhľad na mesto a krivánsku Malú Fatru. Kompletná rekonštrukcia prebehla v roku 2012.

Fotogaléria projektu

Návrat na zoznam realizácií