Predaj
Fraňa Mráza, Žilina
70 m²
podlahové kúrenie
rekonštrukcia
pivnica
134 900 EUR

Zrekonštruovaný 3-izbový byt

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3‑izbový byt v centre mesta s podlahovým samoregulačným vykurovaním NANOHEAT. Byt má 75 m², orientáciu na svetové strany: V, Z a S. Nachádza sa na 1. poschodí tehlového bytového domu. K bytu prislúchajú 2 priestranné pivnice. Byt je aktuálne v rekonštrukcii. Predmetom rekonštrukcie je kompletná výmena elektroinštalácie, vodoinštalácie, murované jadro, sadrokartónové podhľady, elektrické podlahové vykurovanie, plávajúca podlaha, nové interiérové dvere, nové bezpečnostné vstupné dvere trieda RC2 ako aj sanita. (vaňa, umývadlo, závesné WC).

Byt je rekonštruovaný podľa nového dispozičného riešenia. Bytový dom je v správe Byttermu. Cena bytu zahŕňa aj na mieru vyrobenú kuchynskú linku v tvare L. Súčasťou linky sú vstavané spotrebiče: digestor, indukčná varná doska, rúra a umývačka riadu. K bytu je možné dokúpiť garáž, ktorá sa nachádza pri bytovom dome.

Byt je k dispozícii pre nového majiteľa. Znalecký posudok k bytu je vyhotovený.

Fotogaléria

Mapa

Zaujala vás nehnuteľnosť?
Kontaktujte našu odborníčku na reality a ústretovú komunikáciu:
Ing. Oľga Musilová
musilova@easybyvanie.sk
0903 709 059
Kontaktný formulár

    Späť na stránku realitného centra
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram