Spokojnosť na 1. mieste

V našej spoločnosti hrá spokojnosť zákazníka hlavnú úlohu. Veľmi sa tešíme z každej dobre odvedenej práce. Veríme, že aj vďaka Vašej spätnej väzbe môžeme ďalej nachádzať radosť v tom, čo robíme a postupne zdokonaľovať kvalitu ponúkaných služieb.

Prehľad spokojnosti s našimi službami nájdete nižšie. Originálne recenzie aj s hodnotením nájdete na našich firemných profiloch na sociálnych sieťach: Facebook a Google.

Ako zástupkyňa bytových vlastníkov musím s potešením skonštatovať, že výber vašej firmy bol prínosom. Pracovná morálka pri stavebných prácach bola na vysokej úrovni,pracovníci prichádzali v stanovenú hodinu o 7.00 hod a pracovali do poobedňajších hodín. Stavebné práce boli vykonané v stanovený termín, kvalitne. Čo sa týka miest prác, boli udržiavané v čistote. Zodpovedný vedúci p. Synak robil pravidelné denné kontroly prác zamestnancov a boli sme v dennom styku. Vašu firmu budem odporúčať aj iným zástupcom na sidlisku Hájik. Odporúčala som vás aj na Bytovom družstve na Hájiku k daľšej spolupráci. Ďakujem za kvalitne odvedenú prácu.
Nina G.

Google

Koncom minulého roka sme si cez EASYBYVANIE zariadili náš vysnívaný domov t.j. kúpu 3-izbového bytu v Žiline – časť Vlčince, komunikácia realitného makléra/ky bolo na vysokej úrovni. Bola veľmi nápomocná, ochotná, milá a chápavá. Rezerváciu nás zabezpečila okamžite na druhý deň a po zložení záložnej čiastky na nehnuteľnosť sme o chvíľu mohli bývať vo svojom. Rezervačná čiastka si myslím bola veľmi prijateľná nakoľko iné realitné kancelárie žiadajú podľa mojich informácii o 1/3 viac.

Ďakujeme easybývaniu za náš domov a prajeme veľa úspechov do ďalších rokov.

Tibor V.

Google

Dobrý deň dovoľte aby som sa touto cestou poďakoval .S robotou som bol spokojný. Nedalo sa Vašim zamestnancom nič vytknúť. Boli slušní, robili tak ako mali. Klobúk dole voči takým zamestnancom. Ak máte všetkých takých, tak si môžete gratulovať. Samozrejme by som odporučil EASY Bývanie. Ešte raz ďakujem.
JUDr. Peter Rudzan

Google

Firma Easy bývanie nám prerábala bytové jadro, kuchyňu a chodbu. S prácou sme boli spokojní, dodržali dohodnutý termín, spolupráca bola veľmi dobrá, všetko urobili podľa našich predstáv, dokonca nám poradili lepšie riešenie, ak sa vyskytol problém, alebo sme nemali presnú predstavu. Aj napriek tomu, že ich subdodávatelia občas nestíhali, všetko dopadlo k našej spokojnosti. V prerobenom byte sa nám býva skvele, vždy si pochvaľujem, ako dobre sme si vybrali firmu na prerábanie. Všetkým, ktorí sa rozhodujú pre prerábku odporúčam firmu EASY bývanie.
Anna M.

Google

Firmu som si objednala na čiastočnú prerábku bytu prvý krát v roku 2018, práce boli vykonané v termíne a kvalitne, všetci páni majstri si zaslúžia veľkú pochvalu. Druhý krát u mňa boli tohto roku, tiež veľká spokojnosť. Ešte mám na prerábku 2 izby, takže budú u mňa aj budúce 2 roky. Chcem poďakovať za skvelú spoluprácu aj p. Srnánkovi. Radosť prerábať, pri skvelej firme.
Petra Š.

Google

Bol som spokojný so službami EASY bývanie. Pružne zareagovali na náš dopyt stavebných prac, dotiahli sme to v termíne. Odporúčam.
Vincent J.

Google

S rekonštrukciou garáže som bola maximálne spokojná, práce boli vykonané na vysokej odbornej a kvalitatívnej úrovni, prebiehali v dohodnutých termínoch, pracovníci boli komunikatívni a slušní. Taktiež som bola spokojná s cenou za vykonanú prácu.
Eva S.

Google

Kúpila som od Easy bývania dvojizbový byt na Hlinách. Byt bol po kompletnej rekonštrukcii. S ich profesionálnym a ústretovým prístupom som bola veľmi spokojná. Pán Bebjak je priateľský a príjemný človek, firmu odporúčam.
Stanislava H.

Google

S celkovým priebehom som bol veľmi spokojný. Výborná komunikácia od prvej chvíle.
Jozef Š.

Google

Boli to dorábky, išlo o náročné práce. Bolo to dobré.
Peter H.

Google

Spokojný s firmou Easy Bývanie, s.r.o.
Peter T.

Google

Kupovala som byt pre pol rokom cez EASY bývanie, jednanie bolo ústretové, vytrvalo mi odpovedali na moje otázky. Rekonštrukcia bola kompletná, kvalitu rekonštrukcie by som hodnotila na priemernú.
Odporúčam riešenie bývania cez EASY.

Ivka

Facebook

Dobrý deň, minulý rok sme kupovali kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na ulici Komenského v Žiline od firmy EASY Bývanie s.r.o. , s bytom a službami sme maximálne spokojní, boli tam síce drobné nedostatky , ale to je normálne pri takej rozsiahlej rekonštrukcií… Za nás odporúčam.

Tomáš S.

Facebook

Kúpila som od Easy bývanie dvojizbový byt v roku 2017. Byt bol po kompletnej rekonštrukcii. S ich profesionálnym a ústretovým prístupom som bola veľmi spokojná . Pan Bebjak je priateľský a príjemný človek, firmu odporúčam.

Stanka H.

Facebook

Vo firme Easy Bývanie pracujem už 3 roky. Firma poskytuje skutočne kvalitné služby v oblasti stavebníctva. Pracuje sa tu dobre, kolektív je fajn. Doporučujem túto firmu.
Milan H.

Facebook