Stavby a rekonštrukcie

Kompletné stavebné práce a inštalácie pre rekonštrukcie aj novostavby.
Zverte svoje bývanie do rúk odborníkom.

Kompletné rekonštrukcie

Rekonštruujeme byty, domy aj kancelárske priestory.

Stavby a inštalácie

Poskytujeme všetky stavebné a inštalačné práce.

Školení pracovníci

Naši pracovníci absolvujú školenia s obdržaním certifikátov.

Cenové ponuky zdarma

Našim klientom vypracujeme cenovú ponuku prác a materiálov.

Portfólio stavebných prác

Naša spoločnosť sa špecializuje na rekonštrukcie bytových jednotiek, kancelárskych priestorov a domov v pôvodnom stave. Poskytujeme všetky stavebné a inštalačné práce súvisiace s čiastočnou či kompletnou rekonštrukciou. Naši pracovníci pravidelne absolvujú školenia pre ich profesionálny rast s obdržaním certifikátov potrebných pre výkon svojej činnosti. Ako službu navyše vypracujeme našim klientom cenovú ponuku všetkých prác a materiálov, ktoré obdržia predom a zdarma. Našimi prednosťami sú rýchlosť, kvalita a vysoká profesionalita vykonaných prác.

Elektroinštalačné práce od A po Z

Od prípravy (drážkovanie, sekanie), cez elektroinštaláciu káblov a rozvádzačov, po finalizáciu elektrotechnických zariadení ako napr. zapájanie zásuviek a vypínačov všetkých druhov, profesionálna montáž LED osvetlení, zapájanie rozvádzačov a pod.

Vodoinštalačné a kurenárske práce

Poskytujeme široké spektrum vodoinštalačných služieb v práci s hliníkoplastom a novodurom, zapájanie rôznych typov batérií a vodoinštalačných zariadení. Ďalej poskytujeme montáž a demontáž vykurovacích telies, obsluhu stúpačiek a zapájanie kotlov.

Plynoinštalačné práce

Zahrňajú montáž a demontáž plynových zariadení, montáž a úpravu plynových rozvodov.

Murárske práce

Mokré procesy zahŕňajú murovanie s rôznymi typmi materiálov, sieťkovanie, omietanie, nivelizovanie, maliarske práce, obkladačské práce s rôznymi typmi a veľkostami obkladov či dlažieb, zatepľovanie, výmena a montáž okien, betonárske práce, šalovanie, viazanie železa, ukladanie prekladov.

Suché procesy zahŕňajú sadrokarotnárske práce – priečky, stropy, aj najrôznejšie druhy podhľadov a montáž kazetových stropov.

Finalizačné práce zahŕňajú montáž obložiek a dverí (interiérových a exteriérových), montáž laminátových, vinnylových aj drevených podláh, brúsenie parkiet, montáž nábytkov, pokládka kobercov.

Dovoz a vývoz odpadu

Pri objednaní našich služieb zabezpečujeme aj dovod a vývoz odpadu (komunálneho aj stavebného) a upratovacie práce.

Dispozičné návrhy a projektové riešenie

Ponúkame dispozičné návrhy a projektové riešenia vypracované architektom pri rekonštrukcii bytu, rekonštrukcii či stavbe domu alebo iného objektu.

Ďalšie služby

Realizácia pozemných stavieb, kompletná výstavba polyfunkčných, bytových a rodinných domov, pozemné práce a terénne úpravy, hrubá stavba, strecha, zatepľovanie, sadrokartónové úpravy, výstavba plotov a oplotenia, zámočnícka výroba, zábradlie, brány, bránky…

Kontakt

Kontaktovať nás môžete osobne, telefonicky alebo emailom.

V. Tvrdého 784/5
010 01 Žilina

+421 948 055 722

stavby@easybyvanie.sk

Kontaktný formulár - EASY Stavby