EASY Stavby

[vc_row full_width=”stretch_row” content_placement=”bottom” css=”.vc_custom_1566342258438{padding-bottom: 50px !important;background: #ebebeb url(https://easybyvanie.sk/wp-content/uploads/2019/08/bg-index-property.png?id=4317) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][inwave_heading preview_style_1=”” title=”{EASY} stavby a rekonštrukcie” description=”Od výstavby, rekonštrukcie a inžinierskych prác až po drobné úpravy na nehnuteľnosti či pozemku.” align=”center” class=”skuska”][vc_row_inner gap=”30″][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]Naša spoločnosť sa špecializuje na rekonštrukcie bytových jednotiek, kancelárskych priestorov a domov v pôvodnom stave.

Poskytujeme všetky stavebné a inštalačné práce súvisiace s čiastočnou či kompletnou rekonštrukciou. Naši pracovníci pravidelne absolvujú školenia pre ich profesionálny rast s obdržaním certifikátov potrebných pre výkon svojej činnosti. Ako službu navyše vypracujeme našim klientom cenovú ponuku všetkých prác a materiálov, ktoré obdržia predom a zdarma. našimi prednosťami sú rýchlosť, kvalita a vysoká profesionalita vykonaných prác.

Pripravili sme pre Vás portfólio našich prác:

Elektroinštalačné práce od A po Z

Od prípravy (drážkovanie, sekanie), cez elektroinštaláciu káblov a rozvádzačov, po finalizáciu elektrotechnických zariadení ako napr. zapájanie zásuviek a vypínačov všetkých druhov, profesionálna montáž LED osvetlení, zapájanie rozvádzačov a pod.

Vodoinštalačné a kurenárske práce

Poskytujeme široké spektrum vodoinštalačných služieb v práci s hliníkoplastom a novodurom, zapájanie rôznych typov batérií a vodoinštalačných zariadení. Ďalej poskytujeme montáž a demontáž vykurovacích telies, obsluhu stúpačiek a zapájanie kotlov.

Plynoinštalačné práce

Zahrňajú montáž a demontáž plynových zariadení, montáž a úpravu plnových rozvodov.

Murárske práce

Mokré procesy zahŕňajú murovanie s rôznymi typmi materiálov, sieťkovanie, omietanie, nivelizovanie, maliarske práce, obkladačské práce s rôznymi typmi a veľkostami obkladov či dlažieb, zatepľovanie, výmena a montáž okien, betonárske práce, šalovanie, viazanie železa, ukladanie prekladov.

Suché procesy zahŕňajú sadrokarotnárske práce – priečky, stropy, aj najrôznejšie druhy podhľadov a montáž kazetových stropov.

Finalizačné práce zahŕňajú montáž obložiek a dverí (interiérových a exteriérových), montáž laminátových, vinnylových aj drevených podláh, brúsenie parkiet, montáž nábytkov, pokládka kobercov.

Dovoz a vývoz odpadu

Pri objednaní našich služieb zabezpečujeme aj dovod a vývoz odpadu (komunálneho aj stavebného) a upratovacie práce.

Ďalšie služby:

  • realizácia pozemných stavieb
  • kompletná výstavba polyfunkčných, bytových a rodinných domov
  • pozemné práce a terénne úpravy
  • hrubá stavba
  • strecha
  • zatepľovanie
  • sadrokartónové úpravy
  • výstavba plotov a oplotenia
  • zámočnícka výroba, zábradlie, brány, bránky

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][inwave_feature style=”style2″ preview_style_2=”” icon_type=”image” image_icon=”749″ title=”Stavebné práce a rekonštrukcie {EASY}” description=”Pomôžeme Vám s:”]

[/inwave_feature][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][inwave_heading preview_style_1=”” title=”{Prečo} EASY?” align=”center”][Inwave_Info_List style=”style-2″ preview_style_2=”” number_column=”4″][inwave_item_info item_image=”26″ icon=”reality-icon-build-in” item_title=”Individuálny prístup” item_desc=”If you’re buying a home, we will help you identify the properties that match your needs and preferences.” item_link=””][inwave_item_info icon=”reality-icon-for-sale” item_title=”Platba v hotovosti” item_desc=”Vieme klientovi vyplatiť hodnotu nehnuteľnosti v hotovosti v čase 1-2 mesiace od podpísania dohody.” item_link=””][inwave_item_info icon=”reality-icon-certification” item_title=”Profesionálne skúsenosti” item_desc=”Umožňujú nám rýchlo sa zorientovať a konať s ľahkosťou. Máme bohaté skúsenosti s výkupom, predajom a sprostredkovaním.” item_link=””][inwave_item_info icon=”reality-icon-retail” item_title=”Služby od A po Z” item_desc=”Vieme pripraviť všetky zmluvy, vybaviť všetky náležitosti a ponúknuť tak klientovi plný servis.” item_link=””][/Inwave_Info_List][/vc_column][/vc_row]