Zverte svoje bývanie do rúk odborníkom

Rekonštrukcie bytov a stavebné práce

V oblasti stavieb poskytujeme kompletné stavebné práce a inštalácie pre rekonštrukcie aj novostavby. Profesionálnu prácu odvádzame aj pri rekonštrukciách bytových jadier na všetkých sídliskách v Žiline: Solinky, Vlnčince, Hliny, Hájik a ďalšie.

Pokiaľ zvažujete bývanie v dome, určite vás zaujmú naše moderné projekty na kľúč, ktoré predstavujeme pod hlavičkou EASY domy.
Nepremeškajte našu jarnú kampaň na rekonštrukcie bytov a zistite všetky možné výhody:
EASY jar - rekonštrukcie bytov
stavby@easybyvanie.sk
0948 055 722
Kompletné služby
Zvládneme všetky stavebné a rekonštrukčné práce s ochotou a prehľadom.
Profesionálna úroveň
Práce zabezpečujú odborní pracovníci, ktorí absolvujú školenia s certifikáciou.
Individuálny prístup
Pre každý projekt vypracujeme individuálny plán podľa potreby klienta.
Cenové ponuky zdarma
Našim klientom vypracujeme cenovú ponuku prác a materiálov zdarma.

od vybúrania po finalizáciu

Rekonštrukcia bytového jadra

Pripravili sme pre vás prehľad výhod profesionálnej spolupráce pri rekonštrukcii bytového jadra, naše rady, tipy a odporúčania a, samozrejme, výhodnú ponuku na všetky potrebné služby.
Naša spoločnosť sa špecializuje na rekonštrukcie bytových jednotiek, kancelárskych priestorov a domov v pôvodnom stave. Poskytujeme všetky stavebné a inštalačné práce súvisiace s čiastočnou či kompletnou rekonštrukciou. Naši pracovníci pravidelne absolvujú školenia pre ich profesionálny rast s obdržaním certifikátov potrebných pre výkon svojej činnosti. Ako službu navyše vypracujeme našim klientom cenovú ponuku všetkých prác a materiálov, ktoré obdržia predom a zdarma. našimi prednosťami sú rýchlosť, kvalita a vysoká profesionalita vykonaných prác.

Ak sa rozhodujete, či na rekonštrukciu bytového jadra alebo celého bytu najať "partiu" remeselníkov, stavebnú spoločnosť, alebo ju zvládnuť svojpomocne, môže vám pri rozhodovaní pomôcť prehľad výhod spolupráce so skúsenými odborníkmi.
komplexný servis a zjednodušená komunikácia
práca je efektívna a ekonomická
projekt je zastrešený stavebným dozorom
vybrané sú kvalitné a dostupné materiály
rekonštrukciu vedú pracovníci so skúsenosťami a praxou
za kvalitu odvedenej práce ručí zodpovedná spoločnosť
odovzdaním projektu naša starostlivosť nekončí

Rady, tipy a odporúčania pri rekonštrukcii bytového jadra

Čo zahŕňa bytové jadro?
Bytové jadro obsahuje kúpeľňu, WC a časť kuchyne, ktorú treba vymurovať. Na profesionálnu rekonštrukciu budete potrebovať murára, obkladača, vodára a elektrikára. Priestory kúpeľne a kuchyne sú v rámci bytového priestoru značne využívané, preto sa oplatí do nich investovať. Preto aj my odporúčame výber kvalitných materiálov a odborníkov na danú prácu.
Prečo robiť rekonštrukciu bytového jadra?
Staré bytovky obsahujú zastaralé bytové jadrá. Hoci sú použiteľné, často sú nemoderné a nespĺňajú súčasné vizuálne, hygienicke a bezpečnostné požiadavky. V starom jadre nie je napríklad možné jednoducho vymeniť obklad alebo vsadiť sprchový kút. Nové estetické jadro zvyšuje kvalitu životného priestoru a poskytuje moderný komfort.
Ako dlho trvá rekonštrukcia bytového jadra?
Rekonštrukcia trvá v priemere od 5 do 12 dní. Závisí to od náročnosti rekonštrukcie a požiadaviek na nové jadro
Ako začať?
Pre navrhnutie a zrealizovanie rekonštrukcie nás neváhajte kontaktovať - emailom alebo telefonicky si dohodneme obhliadku. Následne vypracujeme kalkuláciu s predpokladaným materiálom. Po odsúhlasení kalkulácie sa pustíme do práce.

Komplexné služby pre stavebné projekty

Stavebné a rekonštrukčné práce

Náš tím majstrov a odborníkov je pripravený vám pomôcť s celým spektrom stavebných a rekonštrukčných prác. Informovať sa o dostupnosti a objednávať služby môžete online alebo telefonicky.

Elektroinštalácie

Od prípravy (drážkovanie, sekanie), cez elektroinštaláciu káblov a rozvádzačov, po finalizáciu elektrotechnických zariadení ako napr. zapájanie zásuviek a vypínačov všetkých druhov, profesionálna montáž LED osvetlení, zapájanie rozvádzačov a pod.
Objednať online
Tel.: 0914 168 017

Vodoinštalačné a kurenárske práce

Poskytujeme široké spektrum vodoinštalačných služieb v práci s hliníkoplastom a novodurom, zapájanie rôznych typov batérií a vodoinštalačných zariadení. Ďalej poskytujeme montáž a demontáž vykurovacích telies, obsluhu stúpačiek a zapájanie kotlov.
Objednať online
Tel.: 0948 055 722

Plynoinštalačné práce

Tieto práce zahŕňajú montáž a demontáž plynových zariadení, montáž a úpravu plynových rozvodov.
Objednať online
Tel.: 0914 168 017

Murárske práce

Mokré procesy – murovanie s rôznymi typmi materiálov, sieťkovanie, omietanie, nivelizovanie, maliarske práce, obkladačské práce...
Objednať online
Tel.: 0948 360 693

Obkladanie a dlažby

Pri objednaní našich služieb zabezpečujeme aj dovod a vývoz odpadu (komunálneho aj stavebného) a upratovacie práce.
Objednať online
Tel.: 0948 360 693

Dovoz a vývoz odpadu

Pri objednaní našich služieb zabezpečujeme aj dovod a vývoz odpadu (komunálneho aj stavebného) a upratovacie práce.
Objednať online
Tel.: 0948 055 722

Objednávkový formulár pre stavebné a rekonštrukčné práce
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram