Stavebné a rekonštrukčné práce

Náš tím majstrov a odborníkov je pripravený vám pomôcť s celým spektrom stavebných a rekonštrukčných prác. Informovať sa o dostupnosti služieb a objednávať môžete online alebo telefonicky.

Komplexné služby pre stavebné projekty

Striekanie interiérov a fasád

Pomocou stroja Wagner vám vieme poskytnúť striekanie interiéru, fasády, ťažko dostupných priestorov a rôznych iných povrchov vami vybranými farbami. Prednostne používame farby CAPAROL na báze vody a rozpúšťadiel, laky, 2K laky, PVC laky, protipožiarne a antikorózne ochranné laky, oleje, riedidlá, základné nátery, plnivá, lepidlá, tmely, vonkajšie farby, strešné nátery, podlahové nátery, disperzné a latexové farby, iné.

Čistenie a obnova fasád

Čistenia a obnova fasády vášho domu teraz s novým a výkonným majstrom na čistenie. Vyčistíme a obnovíme fasádu s revolučným vysokotlakovým čističom Karcher K7 Compact už od 7 €/m2. Služba je dostupná v celom Žilinskom kraji. Uľahčite si prácu na dome, čistenie zverte nám.

Elektroinštalácie

Poskytujeme práce od prípravy (drážkovanie, sekanie), cez elektroinštaláciu káblov a rozvádzačov, po finalizáciu elektrotechnických zariadení ako napr. zapájanie zásuviek a vypínačov všetkých druhov, profesionálna montáž LED osvetlení až po zapájanie rozvádzačov. Vyriešime aj vašu elektriku.
Objednať online
0914 168 017

Vodoinštalačné a kurenárske práce

Poskytujeme široké spektrum vodoinštalačných prác od práce s hliníkoplastom a novodurom až po zapájanie rôznych typov batérií a vodoinštalačných zariadení. Ďalej poskytujeme montáž a demontáž vykurovacích telies, obsluhu stúpačiek a zapájanie kotlov.
Objednať online
0948 055 722

Plynoinštalačné práce

Tieto práce zahŕňajú montáž a demontáž plynových zariadení, montáž a úpravu plynových rozvodov. Plyn je v našich rukách v bezpečí.
Objednať online
0914 168 017

Murárske práce

Mokré procesy ako murovanie s rôznymi typmi materiálov, sieťkovanie, omietanie, nivelizovanie, maliarske práce, obkladačské práce... s nami vymurujete na jednotku.

Objednať online
0948 360 693

Obkladanie a dlažby

V našom interiérovom štúdiu si môžete vybrať zo širokej škály obkladov a dlažieb, ktoré vám budú pokladať zruční obkladači.
Objednať online
0948 360 693

Dovoz a vývoz odpadu

Pri objednaní našich služieb zabezpečujeme aj dovoz a vývoz komunálneho a stavebného odpadu a upratovacie práce.
Objednať online
0948 360 693
Kompletné služby
Zvládneme všetky stavebné a rekonštrukčné práce s ochotou a prehľadom.
Profesionálna úroveň
Práce zabezpečujú odborní pracovníci, ktorí absolvujú školenia s certifikáciou.
Individuálny prístup
Pre každý projekt vypracujeme individuálny plán podľa potreby klienta.
Cenové ponuky zdarma
Našim klientom vypracujeme cenovú ponuku prác a materiálov zdarma.

Objednávkový formulár pre stavebné a rekonštrukčné práce