Predaj, výkup a sprostredkovanie nehnuteľností

Realitná kancelária

reality@easybyvanie.sk
0903 709 059
V rámci poskytovania komplexných služieb bývania zastreštuje spoločnosť EASY bývanie aj realitné služby v Žiline a Žilinskom kraji. Ponúkame sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností vrátane kompletného finančného poradenstva a právneho servisu.

Svojim klientom navyše poskytujeme nadštandardný individuálny prístup a pri výkupe a predaji vlastných nehnuteľnosti využívame bohaté skúsenosti, získané z pridruženej činnosti našej spoločnosti v oblasti výstavby, rekonštrukcií a interiérového zariadzovania bytov a domov. Veľmi radi pomôžeme nájsť nové bývanie aj vám.
Kompletné služby
Zvládneme všetky stavebné a rekonštrukčné práce s ochotou a prehľadom.
Profesionálna úroveň
Práce zabezpečujú odborní pracovníci, ktorí absolvujú školenia s certifikáciou.
Individuálny prístup
U každého klienta zvažujeme individuálne potreby a možnosti.
Priateľské jednanie
Dbáme na to, aby naša komunikácia bola vždy priateľská a férová.

Hľadáte nové bývanie?

Predaj a prenájom nehnuteľností

Prenajímame výlučne byty v našom osobnom vlastníctve. Byty sú kompletne zrekonštruované vo vyššom štandarde. Prenájmu predchádza obhliadka bytu, dohoda na cene a dobe prenájmu. Pri podpise zmluvy sa dohodnúť ďalšie skutočnosti. Štandardne sa platí dvojmesačný depozit + 1 nájomné predom. Na základe predošlých skúseností neakceptujeme v bytoch domáce zvieratá. Aktuálnu ponuku nehnuteľností nájdete nižšie.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram