Realitná kancelária

V rámci poskytovania komplexných služieb bývania zastreštuje spoločnosť EASY bývanie aj realitné služby v Žiline a Žilinskom kraji. Ponúkame sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností vrátane kompletného finančného poradenstva a právneho servisu.

Predaj a prenájom nehnuteľností

Prenajímame výlučne byty v našom osobnom vlastníctve. Byty sú kompletne zrekonštruované vo vyššom štandarde. Prenájmu predchádza obhliadka bytu, dohoda na cene a dobe prenájmu. Štandardne sa platí dvojmesačný depozit + 1 nájomné predom. Na základe predošlých skúseností neakceptujeme v bytoch domáce zvieratá.

Výkup nehnuteľností

Vykupujeme prevažne byty v pôvodnom stave a čiastočne rekonštruované byty na žilinských sídliskách Vlčince, Hájik, Solinky a Hliny. Vieme vykúpiť aj podiely na nehnuteľnosti.
Obhliadka bytu
V prvom kroku sa dohodneme na obhliadke danej nehnuteľnosti, aby naši odborníci mohli posúdiť jej celkový stav.
Dohoda ceny
Tvorba ceny závisí od lokality, poschodia, stavu nehnuteľnosti, existencie balkóna alebo lodžie, úžitkovej plochy bytu, počtu izieb, veľkosti kúpeľne a dispozičného riešenia bytu.
Zmluvný servis, právne poradenstvo
Príprava kúpno-predajných zmlúv, prepisy vlastníka u správcu (Bytterm, OSBD, MPM) a poskytovateľov plynu a elektriny.
Kataster
Vybavovanie záležitostí na katastri. Bez problémov sa zbavíte všetkých záležitostí spojených s prípravou podkladov a dokumentácie, s jednaním na úradoch a platením poplatkov.
Vypratanie nehnuteľnosti
Pokiaľ necháte v byte či dome svoj starý nábytok, pomôžeme vám ho zlikvidovať. Ide prevažne o vypratávanie starých a nepoužiteľných vecí. Sťahovanie neposkytujeme, ale vieme zabezpečiť cez externých dodávateľov.

Sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti

Pomôžeme vám výhodne predať nehnuteľnosti
Špecializujeme sa na nehnuteľnosti v Žiline a okolí. Zabezpečíme kompletný servis a všetky služby týkajúce sa predaja. Nehnuteľnosti predávame cez inzertné portály, vlastú webovú stránky a sociálne siete. Hľadáme pre vás kupujúceho, s ktorým vedieme celý proces.
Kompletné služby
Pripravíme všetky zmluvy a vybavíme všetky náležitosti pri predaji, prenájme alebo kúpe.
Platba v hotovosti
Nehnuteľnosti vyplácame v hotovosti do 2 mesiacov od podpísania dohody.
Individuálny prístup
U každého klienta zvažujeme individuálne potreby a možnosti.
Priateľské jednanie
Dbáme na to, aby naša komunikácia bola vždy priateľská a férová.

Realizované projekty - reality

Dohodnite si obhliadku alebo konzultáciu

Ak vás zaujala naša ponuka alebo služby, môžete kontaktovať priamo našu odborníčku na reality a ústretovú komunikáciu. Rada vám odpovie na vaše otázky, prípadne dohodne obhliadku nehnuteľnosti. Klientom poskytujeme tiež finančné a právne poradenstvo.

Ing. Oľga Musilová

reality a poradenstvo v oblasti bývania
0903 709 059
musilova@easybyvanie.sk

Kontaktný formulár