Predaj, výkup a sprostredkovanie nehnuteľností

Realitná kancelária

V rámci poskytovania komplexných služieb bývania zastreštuje spoločnosť EASY bývanie aj realitné služby v Žiline a Žilinskom kraji. Ponúkame sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností vrátane kompletného finančného poradenstva a právneho servisu.

Svojim klientom navyše poskytujeme nadštandardný individuálny prístup a pri výkupe a predaji vlastných nehnuteľnosti využívame bohaté skúsenosti, získané z pridruženej činnosti našej spoločnosti v oblasti výstavby, rekonštrukcií a interiérového zariadzovania bytov a domov. Veľmi radi pomôžeme nájsť nové bývanie aj vám.
reality@easybyvanie.sk
0903 709 059
Kompletné služby
Pripravíme všetky zmluvy a vybavíme všetky náležitosti pri predaji, prenájme alebo kúpe.
Platba v hotovosti
Nehnuteľnosti vyplácame v hotovosti do 2 mesiacov od podpísania dohody.
Individuálny prístup
U každého klienta zvažujeme individuálne potreby a možnosti.
Priateľské jednanie
Dbáme na to, aby naša komunikácia bola vždy priateľská a férová.

Máte nehnuteľnosť na predaj?

Výkup nehnuteľností

Vykupujeme prevažne byty v pôvodnom stave a čiastočne rekonštruované byty na žilinských sídliskách Vlčince, Hájik, Solinky a Hliny. Vieme vykúpiť aj podiely na nehnuteľnosti.
01
Obhliadka bytu
V prvom kroku sa dohodneme na obhliadke danej nehnuteľnosti, aby naši odborníci mohli posúdiť jej celkový stav.
02
Dohoda ceny
Tvorba ceny závisí od lokality, poschodia, stavu nehnuteľnosti, existencie balkóna alebo lodžie, úžitkovej plochy bytu, počtu izieb, veľkosti kúpeľne a dispozičného riešenia bytu.
03
Zmluvný servis, právne poradenstvo
Príprava kúpno-predajných zmlúv, prepisy vlastníka u správcu (Bytterm, OSBD, MPM) a poskytovateľov plynu a elektriny.
04
Kataster
Vybavovanie záležitostí na katastri. Bez problémov sa zbavíte všetkých záležitostí spojených s prípravou podkladov a dokumentácie, s jednaním na úradoch a platením poplatkov.
05
Vypratanie nehnuteľnosti
Pokiaľ necháte v byte či dome svoj starý nábytok, pomôžeme vám ho zlikvidovať. Ide prevažne o vypratávanie starých a nepoužiteľných vecí. Sťahovanie neposkytujeme, ale vieme zabezpečiť cez externých dodávateľov.

Pomôžeme vám výhodne predať nehnuteľnosti

Sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti

Špecializujeme sa na nehnuteľnosti v Žiline a okolí. Zabezpečíme kompletný servis a všetky služby týkajúce sa predaja. Nehnuteľnosti predávame cez inzertné portály, vlastú webovú stránky a sociálne siete. Hľadáme pre vás kupujúceho, s ktorým vedieme celý proces.

Dohodnite si obhliadku alebo konzultáciu

Kontaktujte nás

Ak vás zaujala naša ponuka alebo služby, môžete kontaktovať priamo našu odborníčku na reality a ústretovú komunikáciu. Rada vám odpovie na vaše otázky, prípadne dohodne obhliadku nehnuteľnosti. Klientom poskytujeme tiež finančné a právne poradenstvo.

Ing. Oľga Musilová

reality a poradenstvo v oblasti bývania
0903 709 059
musilova@easybyvanie.sk

Kontaktný formulár

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram