EASY bývanie je ambiciózna a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Špecializujeme sa na vytváranie nových pohodlných domovov a našou prioritou je spokojný klient.

Prečo sa rozhodnúť pre EASY bývanie?

Naša spoločnosť sa rokmi vyprofilovala na stabilného dodávateľa a poradcu v oblasti moderného bývania v Žilinskom kraji. Sústredíme sa na kvalitu a komplexnosť služieb, pričom nezabúdame na to najdôležitejšie, aby to všetko bolo easy – jednoduché.

Pokiaľ máte záujem dozvedieť sa o nás viac, radi vám predstavíme našu víziu, zásady a postupy práce.
Kompletné služby
Všetko pre svoje nové bývanie vybavíte na jednom mieste.
Profesionálna úroveň
Odborní pracovníci, správny materiál a vhodné technológie.
Individuálny prístup
Pre každý projekt vypracujeme individuálny plán podľa potreby klienta.
Záruka spokojnosti
Zodpovedáme za vašu spokojnosť aj po odovzdaní projektu.

Náš postup je jednoduchý

01
Kontakt
Budeme radi, ak sa nám ozvete a zveríte váš projekt. Využijeme všetky naše skúsenosti a odbornosť k tomu, aby sme vám zaručili jeho úspešnú realizáciu. V každom z našich oddelení nájdete ochotných a prívetivých kolegov, ktorí sa vám budú naplno venovať.
02
Príprava
Na základe konzultácií pripravíme projekt realizácie, ktorý bude spĺňať vaše predstavy. Vychádzať budeme z dostupného rozpočtu pri dodržaní maximálnej kvality práce a materiálov.
03
Realizácia
Dôkladne spracovaný projekt nám umožní pustiť sa do práce rýchlo a efektívne. Keďže poskytujeme komplexné stavebné a realizačné práce, zjednoduší sa vám tak aj komunikácia a vybavovanie. Na konci na vás čaká vaše nové pohodlné bývanie.
04
Starostlivosť
Aj po realizácii a odovzdaní projektu chceme mať istotu, že ste spokojní a býva sa vám pohodlne. Preto naša starostlivosť a záruky týmto nekončia. Ako stavebný a odborný partner vám ostávame naďalej k dispozícii.
Budujeme a rastieme spolu s vami.
6
rokov skúseností
75
spokojných klientov
100
realitných obchodov
150
úspešných rekonštrukcií

Ohlasy a recenzie

 • Vaša spoločnosť EASY bývanie nám robila rozsiahlu rekonštrukciu kúpeľne. Vybrali sme si Vás preto, lebo ponúkate kompletné služby, tj. od vizualizácie po dodávku materiálu a kompletné práce. S Vašimi službami sme boli veľmi spokojní, keď sa aj objavili nejaké komplikácie, hneď sa to riešilo, všetko bolo konzultované. Termín dodávky služby bol dodržaný. Keďže sme mali požiadavky na služby aj nad rámec zmluvy, boli sme veľmi radi, že ste nám vyšli v ústrety a tieto ste nám zabezpečili.
  Manželia H.
 • Som nadšený zrekonštruovaným - novým bytom. Môžem vrele odporučiť pracovníkov pod vedením pána Kováča, ktorí vyriešili mnohé problémy počas kompletnej rekonštrukcie nášho bytu. Ako bonus spoločnosť EASY bývanie nám počas prác poskytla ubytovanie, uskladnenie vecí. Každému, kto ide rekonštruovať byt, môžem len odporučiť služby tejto spoločnosti. Rekonštrukcia bez starosti.
  Tibor Š.
 • Nedávno sme kúpili krásne zrekonštruovaný byt. Býva sa nám výborne. Stretli sme sa s ľudským prístupom od obhliadky až po odovzdanie bytu. Odporúčame.
  Michal O.
 • Kúpila som od EASY bývanie dvojizbový byt v roku 2017. Byt bol po kompletnej rekonštrukcii. S ich profesionálnym a ústretovým prístupom som bola veľmi spokojná. Pán Bebjak je priateľský a príjemný človek, firmu odporúčam.
  Stanka H.
 • Zateplovali sme naše Oratorium priestor pre mládež a rodiny v saleziánskom stredisku Žilina. Ďakujeme za dobre odvedenú prácu, dodržanie termínu a ochotu urobiť viac.
  Pavol D.
 • Chcela by som vyjadriť pochvalu a zároveň sa poďakovať Vášmu zamestnancovi Jurajovi Horníkovi za jeho dôslednosť, precíznosť a kreativitu pri práci. Dňa 21.2.2020 nám bol montovať nové svetlo do obývačky na ul. Čajakova 2 a nebyť jeho kreativity, tak to svetlo tu nemáme vymenené ešte asi ďalší mesiac :)
  Žaneta G.

Partneri

Pri spolupráci si zakladáme na výbere vhodných partnerov, pretože nám pomáhajú uskutočňovať projekty, na ktoré sme hrdí a zároveň prinášajú kvalitné riešenia do vašich nových domovov.