Rekonštrukcie bytov a domov v Žiline

Plánujete čiastočnú rekonštrukciu bytu, bytového jadra či domu?
Hľadáte dodávateľa, ktorý by vám poskytol kompletnú rekonštrukciu na kľúč?
Potrebujete kompletne prerobiť kúpeľňu, ale nemáte čas alebo odbornosť?
Sme renovátori, nadšenci pre nové interiéry, špecialisti na rekonštrukcie bytov a domov v Žiline. U nás sa postaráme o všetko potrebné k obnove aj vášho bývania.

Rekonštrukcia bytu, bytového jadra či kúpeľne

Poskytujeme kompletné rekonštrukčné práce pre čiastočnú či kompletnú prerábku bytu, bytového jadra, kúpeľne či kancelárskych priestorov. Zameriavame sa najmä na byty v pôvodnom stave vhodné na rekonštrukciu bytu či bytového jadra na všetkých sídliskách v Žiline, t.j. Solinky, Vlčince, Hliny, Hájik a v okolí Žiliny.
Ako službu navyše vypracujeme našim klientom cenovú ponuku všetkých prác a materiálov, ktoré obdržia, predom a zdarma. Našimi prednosťami sú rýchlosť, kvalita a vysoká profesionalita vykonaných prác.

Kde rekonštruujeme?

Vykupujeme a rekonštruujeme byty a domy v Žiline a v okolí. Naše skúsenosti sú zárukou rýchlosti a kvality. Od obhliadky až po odsúhlasenie cenovej ponuky sú naše služby zdarma. Kontaktovať nás môžete vyplnením kontaktného formulára.
Pokiaľ zvažujete bývanie v dome, radi vám predstavíme naše moderné projekty na kľúč pod hlavičkou EASY domy.
Najviac skúseností máme s rekonštrukciami v týchto lokalitách: Žilina - Centrum, Bôrik, Hliny, Solinky, Hájik, Vlčince, Varín, Teplička nad Váhom, Rudina, Svederník, Višňové, Rosina, Strečno, Gbeľany.
Objednať rekonštrukciu

Rady, tipy a odporúčania pri rekonštrukcii bytového jadra

Čo zahŕňa bytové jadro?
Bytové jadro obsahuje kúpeľňu, WC a časť kuchyne, ktorú treba vymurovať. Na profesionálnu rekonštrukciu budete potrebovať murára, obkladača, vodára a elektrikára. Priestory kúpeľne a kuchyne sú v rámci bytového priestoru značne využívané, preto sa oplatí do nich investovať. Preto aj my odporúčame výber kvalitných materiálov a odborníkov na danú prácu.
Prečo robiť rekonštrukciu bytového jadra?
Staré bytovky obsahujú zastaralé bytové jadrá. Hoci sú použiteľné, často sú nemoderné a nespĺňajú súčasné vizuálne, hygienicke a bezpečnostné požiadavky. V starom jadre nie je napríklad možné jednoducho vymeniť obklad alebo vsadiť sprchový kút. Nové estetické jadro zvyšuje kvalitu životného priestoru a poskytuje moderný komfort.
Ako dlho trvá rekonštrukcia bytového jadra?
Rekonštrukcia bytu trvá v priemere 2-3 týždne. Skutočná dĺžka rekonštrukcie závisí od rozsahu a náročnosti samotnej prerábky. Rekonštrukcia bytového jadra trvá v priemere od 5 do 12 dní. Jej dĺžka taktiež závisí od náročnosti a rozsahu rekonštrukcie daného jadra.
Ako začať?
Po telefonickej, príp. emailovej dohode sa vykoná obhliadka nehnuteľnosti vhodnej na rekonštrukciu. Na obhliadke sa dohodne predbežný rozsah rekonštrukcie, návrh vhodných materiálov a prác, apod. Následne vypracujeme kalkuláciu. Po odsúhlasení kalkulácie sa pustíme do práce. Počas vykonávanej rekonštrukcie sme pre prípad konzultácie neustále v spojení s klientom až po finalizáciu projektu.

Priebeh rekonštrukcie

Obhliadka
Návrh prác a materiálov
Odsúhlasenie kalkulácie
Začiatok realizácie
Komunikácia v procese
Ukončenie projektu
Spokojnosť klienta

Rekonštrukcia domu

Rozhodujete sa rekonštruovať dom? V EASY bývaní vám poskytujeme všetky stavebné a inštalačné práce v rámci čiastočnej či kompletnej rekonštrukcie vášho domu. Sme odborníci v poradenstve pre postupy a realizácie domov na kľúč, novostavieb, a preto si hravo poradíme aj s náročnejšou prerábkou.
Cenovú ponuku vám vypracujeme predom a zdarma. Našimi referenciami sú spokojní zákazníci.
Objednať rekonštrukciu

Rekonštrukcie s easy

3 hlavné výhody, ktoré môžete očakávať, keď zveríte svoj projekt rekonštrukcie profesionálom zo spoločnosti EASY bývanie:
Kompletné služby
Poskytneme od prvotnej obhliadky a nacenenia našim rozpočtárom, cez výber materiálov a vybavenia v našom štúdiu, cez 3D návrh od našej dizajnérky až po realizáciu našimi stavebnými odborníkmi. Všetko v rámci jednej firmy, všetko od A po Z v EASY Centre nového bývania na V. Tvrdého 5 v Žiline.
Všetko na jednom mieste
EASY Bývanie v sebe spája stavebnú zložku, interiérové štúdio a realitnú kanceláriu. V štúdiu si môžete dať navrhnúť dvere na mieru, nábytok či kuchynskú linku na mieru s poradenstvom zdarma. U nás vybavíte všetko na jednom mieste, vďaka čomu ušetríte čas aj prostriedky.
Odborné skúsenosti a prehľad
Od vzniku firmy prešla našimi rukami už nejedna rekonštrukcia. Máme prehľad čo sa týka kvalitných dodávateľov materiálov či alternatívnych riešení. Zárukou sú naši spokojní a stále sa vracajúci klienti.

Čo obsahujú naše komplexné služby bývania?

obhliadka a zameranie nehnuteľnosti - ZDARMA
poradenstvo pre riešenie interiéru - ZDARMA
cenová ponuka na mieru - ZDARMA
3D vizualizácia návrhu interiéru
zhotovenie kuchyne a nábytku na mieru
realizácia projektu
finalizácia a odovzdanie projektu

EASY rekonštrukcie - kontaktný formulár

Napíšte nám informácie k rekonštrukcii, ktorú plánujete a pripojte dokumentáciu. Ak máte ďalšie otázky ohľadom rekonštrukčných prác, pýtajte sa, sme tu pre vás.
    Prílohy (max. veľkosť súboru 5 MB):